BlackHack-Msn Hack, Web Hack , Pc Hack, Hacking
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Site Ayrıntıları

karne gunu mektup =) NoktaAnaSayfam

karne gunu mektup =) NoktaForum

karne gunu mektup =) NoktaArama

karne gunu mektup =) NoktaTakvim

karne gunu mektup =) NoktaYasal Uyarı

Yöneticiler
ByBAR1S 5 ByBAR1S6 ByBAR1S4
System Root           
ByBAR19
 Root            
ByBAR1S7
 Adminastrator

Co AdminBy BAR1S1

İnspector AdminBy BAR1S13

Supervisor

Süper Moderator
karne gunu mektup =) Iconpmqo9By|BAR1S
Moderator

Rütße Alımları Hakkında

RooT=100

Adminastrator=80

İnspector Admin= 60

Supervisor=50

Süper Moderator=40

Moderator=20

Kolayca Rütbe Alabilmeniz İçin Konu Sayısını Oldukça Düşürdük.

En iyi yollayıcılar
Black - Hacker
karne gunu mektup =) Vote_lcapkarne gunu mektup =) Voting_barkarne gunu mektup =) Vote_rcap 
MjHaTSuSNirVaNa
karne gunu mektup =) Vote_lcapkarne gunu mektup =) Voting_barkarne gunu mektup =) Vote_rcap 
By|BAR1S
AsabyAdam
KuHeYL@Nn
iskender6321
Cs_H@CK05
LaHaNeTHaCkEr
PésimisiC
By kafhacker
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: rayihan17

Kullanıcılarımız toplam 106 mesaj attılar bunda 78 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 39 kişi Cuma Ağus. 11, 2017 11:13 am tarihinde online oldu.

karne gunu mektup =)

2 posters
YazarMesaj
By|BAR1S
System Root
System Root
By|BAR1S

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Ruh Hali : karne gunu mektup =) Gt4
Takım : karne gunu mektup =) D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

karne gunu mektup =) Empty
MesajKonu: karne gunu mektup =)   karne gunu mektup =) EmptyCuma Ocak 09, 2009 9:07 pm

Adam oglunun odasinin onunden gecerken hayretle bakakaldi. Yatagi guzelce toplanmisti ve odasi hic olmadigi kadar derli toplu gorunuyordu.Sonra adam yastigin uzerine birakilmis mektup zarfini farketti. Uzerinde -Babama- yaziyordu. Aklindan gecen bin bir kotu dusunceyle mektup zarfini acti ve titreyen elleriyle mektubu okudu:

Sevgili baba;

Sana bu satirlari derin bir pismanlik ve uzuntu icinde yaziyorum. Kiz arkadasimla kacmak zorundaydim cunku seni ve annemi yasanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Gercek tutku ve aski ben Joanla buldum ve o oyle tatli ki anlatamam...

Sunu biliyordum siz onun vucudunun her yerine taktigi kupeleri, derisine islettigi dovmeleri, kendine has o cilgin giyim tarzini asla ama asla onaylamayacaktiniz ve tabi benden cok buyuk olmasi da bir sorundu. Fakat benim icin bunlar sorun degildi gercek tutku ve gercek ask... Baba Joan hamile! Joanin dedigine gore cok mutlu olacagiz. Ormanda kendine ait bir karavani ve tum kis yetecek kadarda yakacagi var. Bir suru cocuga sahip olma dusuncesi ruyalarimizi susluyor.

Joan benim gozlerimi esrar gercegine acti ve artik biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar yetistirecek ve insanlara pazarlayacagiz ve yine bu sayede ihtiyacimiz olan kokoin ve ekstaziye ulasacagiz.

Artik tam anlamiyla bilime yalvariyoruz dualar ediyoruz su AIDSin caresi bulunsun ve Joan sagligina kavussun diye..... O kesinlikle iyilesmeyi hakediyor.

Endiselenmeyi birak baba ben 15 yasindayim ve kendi basimin caresine bakabilirim. Eminim birgun geri donecegiz ve sen kendi torunlarini taniyacak, seveceksin.

Oglun Osman

NOT: Baba yazdigim mektubun tek kelimesi bile dogru degil. Ben Mehmet'lerdeyim.
Sadece sana; masamin uzerinde seni bekleyen karneden daha kotu seylerin oldugunu hatirlatmak istedim.
http://by-bar1s.eniyiforum.org/
Black - Hacker

Black - Hacker

karne gunu mektup =) Empty
MesajKonu: Geri: karne gunu mektup =)   karne gunu mektup =) EmptyCuma Ocak 09, 2009 11:37 pm

Very Happy
http://blackhack.yetkinforum.com

karne gunu mektup =)
1 sayfadaki 1 sayfası